AİLE BORNOZ SETLERİ

Bornoz:

Bebeklik çağından itibaren cildin sağlık ve nem kazanması için düzenli aralıklarla banyo yapmak,  duş almak insanoğlunun en temel ihtiyacıdır.

 

Banyo sonrası keyfini ise bornozla renklendirmek için üreticiler bebekten yetişkine kadar birçok çeşit bornoz üretmektedir. Piyasada bornoz, tek olarak da satışa sunulurken kimi zaman tüketicilerin talepleri doğrultusunda bornoz takımı şeklinde de satılmaktadır. Bornoz takımı, iki havlu bir bornozdan oluşan settir.

Bebek bornoz takımları, çocuk bornoz takımları, onları neşelendirecek renk ve desenlerle banyo keyiflerini ikiye katlar.

Modal bornozlar daha çok su çekmesi, bambu bornozlar çok yumuşak ve su yüksek su emme özelliği sebebi ile taç, altınbaşak, soley ve özdilek markalarının kullanma sebebi olmuştur.

Son yıllarda ülkemizdeki bornoz üreticileri tüketici taleplerine hitaben, tüm ailenin kullanabileceği aile bornoz setlerini üretmeye başlamışlardır. Aile bornoz setleri tüm ailenin banyo sonrası ihtiyacı göz önünde tutularak hazırlanmışlardır. Üstelik tek çocuk bornozu, bayan bornozu, erkek bornozu yerine aile bornoz seti adı altında satışa sunulan bornoz takımları ekonomik açıdan da uygundur.

Toptan bornoz satışı için mutlaka bizlerle irtibata geçiniz.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !